רינגו בניית אתרים ושיווק באינטרנט

בניית פורטלים ואתרי תוכן

פורטל תוכן הוא אתר אינטרנט שמרכז מידע על תחום מסויים, שלא מתוך נקודת מבט של גוף אחד שעוסק בתחום (כמו במקרה של אתר תדמיתי), אלא מתוך כוונה להיות אתר שמרכז מידע על מספר גופים או כלל הגופים שעוסקים בתחום. ולשים המעוניינים למצוא מידע ואתרים באותו נושא, יכולים להגיע לפורטל, ולמצוא בו את כל המידע לו הם זקוקים. הקמת פורטל היא כלי יעיל מאוד לחברות ולעסקים, שמעוניינים למשוך גולשים ולייצר לעצמם קהל לקוחות פוטנציאלי. גופים העוסקים למשל במכירות של מוצרים, יכולים להקים פורטל עסקי, שבו מידע וקישורים בתחום הקשור למוצרים שלהם – ולמשוך על ידי כך גולשים לאתר. ישנם לא מעט פורטלים בארץ ובעולם שהצליחו להפוך למיזמים רווחים מאוד, באמצעות משיכת גולשים רבים ויצירת מקורות הכנסה מפרסום בפורטל, מכירות ושירותים.

פורטל עשוי להיות מאופיין בתתי אתרים ,כתבות או מדורי רכילות בעלי תמונות, וידאו, כלים שיווקים ופרסומיים כאחד, או אתר אגרגציה של מידע כזה או אחר.

בניגוד לאתרים קטנים בני עמוד אחד או שניים בתבנית קבועה, שמייצגים את אותם גופים שהפורטל מרכז. בניית פורטלים יכולה להיות מאופיינת גם במגזין, כתבות, אינדקס עסקים וכיו"ב.

אם אתם מחפשים חברה שתפתח לך פורטל או אתר תוכן הגעת למקום הנכון. אנחנו נספק לך : עיצוב חדשני, מערכת מתקדמת וקלה למשתמש, ניהול פרסומות ודפי נחיתה, שליחת מיילים והודעות SMS, אחסון על גבי שרתים ועוד.

הקמת פורטלים ואתרי תוכן דורשת התמחות מיוחדת בשילוב של נסיון. כך למשל, ניהול פרסומות תוך שימוש במערכת ניהול מתקדמת, אתר מהיר ויכולת לעדכן את האתר במהירות. המשימה מורכבת אבל אצלנו תוך כדי תהליך אפיון מתקדם אנחנו נפשט את האתר ודרך ניהולו.

אנו נסייע לך במהלך כל שלבי הפרויקט: החל מתכנון אופי הפורטל בהתאם למטרות העסקיות שלו, דרך אפיון מדויק של הפורטל, ממשקי המשתמש והעיצוב הגרפי, ועד להקמת הפורטל בצורה האיכותית ביותר, רישום דומיין ושירותי האחסון. גם לאחר ההקמה נמשיך לסייע לך בתמיכה טכנית, שדרוגים ועדכונים ובקידום הפורטל במנועי החיפוש.