משרד פרסום דיגיטלי

רינגו בניית אתרים לעסקים בעיצוב בהתאמה אישית ומותאמים במיוחד לעסק שלך

  • בניית אתרים
  • שיווק ופרסום
  • מיתוג עיסקי

איפיון והיכרות עם הלקוח

עיצוב האתר

פיתוח האתר

השקת האתר

הדרכה וקידום אתרים

תהליך העבודה לבניית אתרים לעסקים

הגישה האישית שלנו לשירות לקוחות בשילוב עם הניסיון המקצועי שלנו, יוצרים יחסים ארוכי טווח המבוססים, בין היתר, על אמון. השורה התחתונה היא השאיפה שלנו לעזור ללקוחותינו להשיג את מטרותיהם העסקיות. רוב הלקוחות החדשים שלנו מגיעים מהמלצות, וזה בגלל שאנחנו ♥ לקוחות מרוצים (והם ♥ אותנו).

האינטרנט הוא סביבה דינאמית מאד שמשתנה ומתפתחת כל הזמן. אנו דואגים להיות עם היד על הדופק בכל הנוגע להתפתחויות, מגמות, חוקים וכלי פיתוח חדשים על מנת שנוכל תמיד לספק ללקוחותינו את הדבר החם הבא. אנו בונים אתרים הבנויים ומעוצבים לשרת את לקוחותינו לטווח רחוק.

אפיון ותיכנון האתר עפ"י דרישות הלקוח

במהלך השנים בהן אנו פעילים בתחום האינטרנט, סיפקנו שירותי בניית אתרים למאות חברות, מותגים וארגונים. כאשר אנו מקימים אתר אינטרנט אנו בוחנים ביחד עם הלקוח את מאפייני המותג שלו ומאפיינים את צרכי העסק בדגש על יצירת בידול עסקי ויתרון שיווק משאר המתחרים בתחום.

עיצוב האתר בהתאם לאפיון

לקוחות אשר בונים אצלנו אתרים מתאפיינים במספר דרישות המסמלות את המוצר אותו אנו מספקים; קפדנות, ייחודיות, מקצועיות ושירות אישי – על ארבעת מרכיבים אלו מתנוססת חותמת האיכות של RINGO.

באמצעות תהליך עבודה ומתודולוגיית פיתוח אשר גיבשנו במהלך שנות הפעילות של החברה, אנו מבטיחים את הצלחת הלקוח והגשמת החזון והמטרות אשר הוגדרו יחדיו.

 

בניית האתר והתקנתו על גבי שרתי החברה

אנחנו מקפידים על תהליך עבודה מוגדר ומסודר, שכולל עמידה בלוחות זמנים ותיאום ציפיות מלא בכתב, כך שבכל רגע תדעו למה לצפות, מה בדיוק מגיע לך ומה השלב הבא. עשינו את זה כבר מאות פעמים 

העלאת תכנים לאתר, בדיקת איכות וביצוע התאמות לדפי התוכן בהתאם למשוב הלקוח

אתרי האינטרנט המעוצבים שלנו הם כמו מגנט ללקוחות חדשים, מסיבה טובה: אנחנו מומחים לשיווק דיגיטלי – אנו יודעים לעשות את כל הפעולות הגדולות והקטנות שיוצרות באזזז סביב האתר שלכם – קידום אתרים (SEO), קידום ברשתות החברתיות (פייסבוק, לינקדאין, יוטיוב) ועוד. האתרים שלנו מבוססים על טכנולוגיה שמותאמת באופן אופטימלי למנועי החיפוש, והם עוברים קסטומיזציה שהופכת אותם למטוסי סילון שיווקיים בשמיים הדיגיטליים.

הדרכה לניהול האתר ליווי ותמיכה שוטפת


מציאות מראה כי רוב המבקרים באתר שלך לא יהפכו ללקוחות, לפחות לא בביקור הראשון. למעשה יחס ההמרה הממוצע באינטרנט הוא 7 ל 100. כלומר על כל מאה מבקרים רק אחד ירשם, יתקשר או ירכוש מוצר באתר. אבל זה רק אומר שכדאי להשקיע במבקרים גם לטווח הרחוק, ולתת להם מספר אופציות לשמירה על קשר. השאלה שצריכה להישאל היא – איך תוכל לשמור את העסק/מוצר שלך בתודעה של המבקרים שלך? החדשות הטובות הן שיש הרבה אפשרויות שניתן להציע, וכל לקוח יכול לבחור את הדרך המתאימה לו: פייסבוק, RSS FEED, לינקדין, הרשמה לניוזלטר, ועוד.
בניית אתרים אצלנו מלווה באפשרויות רבות לשמירה על קשר עם לקוחות פוטנציאליים.