משרד פרסום דיגיטלי

רינגו בניית אתרים לעסקים בעיצוב בהתאמה אישית ומותאמים במיוחד לעסק שלך

למה לפתוח חנות אינטרנט עכשיו ?

המספרים מדברים בעד עצמם עם גידול של 44% אחוז משנת 2019 לשנת 2021 בעוד שהמעבר למכירה ולרניות באינטרנט הואץ על ידי המגיפה העולמית הוא שינה את התנהגות הצרכנים באופן מוחלט ויותר ויותר אנשים מעדיפים לקנות אונליין.

למה לפתוח חנות אינטרנטית עכשיו ? קריאה חשובה לבעלי עסקים!

הלקוחות אימצו את הקניות מחנויות אינטרנטיות ולא רק גם הזמנת בעלי מקצוע לטיפול בבעיות בבית שוטפות כגון שיפוצים / נגר / צבע / ניקוי דירה וכיוצה בזה ,
המספרים מדברים בעד עצמם עם גידול של 44% אחוז משנת 2019 לשנת 2021 בעוד שהמעבר למכירה ולרניות באינטרנט הואץ על ידי המגיפה העולמית הוא שינה את התנהגות הצרכנים באופן מוחלט ויותר ויותר אנשים מעדיפים לקנות אונליין.

מה זה איקומרס ?

מסחר אלקטרוני מתייחס לתהליך של קנייה ומכירה של מוצרים ושירותים ברשת, אם כי בשנים האחרונות, וביתר שאת במהלך המגיפה, חווית הקנייה התרחבה מעבר לכך. לדוגמא, קמעונאים שיש להם מיקום פיזי יכולים לשלב מסחר אלקטרוני בכך שהם מאפשרים ללקוחות לגלוש ולקנות באינטרנט ולאסוף בחנות.

בנוסף לאפשר לקמעונאים ולמסעדות לשרת טוב יותר את הלקוחות הקיימים על ידי כך שהם מקלים עליהם בתפריטי קניות וגלישה, חנות מקוונת יכולה לאפשר לעסקים למצוא קהלים חדשים לגמרי – כאלה שלעולם לא יוכלו להיכנס למיקומם הפיזי. קמעונאים עצמאיים, עסקים קטנים ותאגידים גדולים יכולים להפיק תועלת משילוב מסחר אלקטרוני באסטרטגיה העסקית שלהם.

כמו כל טכנולוגיה דיגיטלית, מסחר אלקטרוני המשיך להתקדם במהירות. החל משנות התשעים, מסחר אלקטרוני החל למקד לשוק צרכני וקמעונאים מקוונים החלו לצוץ. כעת, כמעט כל בעל עסק או יזם יכול להשתמש בפלטפורמת מסחר אלקטרוני כדי לפתוח חנות מקוונת תוך מספר דקות


היתרונות של חנות אינטרנטית:

קמעונאים רבים מתנסים בדרכים שונות לניהול עסקיהם, בין אם מדובר בניסיונות סיטונאיים או בקו מוצרים חדש, או התעסקות בתעשייה אחרת לחלוטין. וכניסה לאינטרנט הופכת את הנסיונות האלה למוצלחים יותר. בקרב קמעונאים שמוכרים באינטרנט, 58% מהכנסותיהם מגיעות כעת ממכירות מקוונות. מבין הקמעונאים שנבדקו, אחד מכל שישה אומר שכל הכנסותיהם נובעות ממכירות מקוונות, ו -36% אומרים כי סביר מאוד להניח שהם יהיו חנות מקוונת בלבד בשנת 2021 ואילך.

להלן מספר יתרונות של הפעלת חנות מסחר אלקטרוני:

קניות 24/7: מרבית אתרי המסחר האלקטרוני מאפשרים לקונים לעיין במוצרים ולקבל החלטות קנייה בכל שעה, יום או לילה. זה מקל על קניות עבור לקוחות, וסוג זה של נגישות מהווה יתרון תחרותי עצום. כבעל עסק, זה גם מאפשר לך להביא מכירות בזמן שאתה לא עושה משהו אחר (גם בזמן שאתה ישן).

פגוש לקוחות איפה שהם: חנות מקוונת מעניקה לך יותר ערוצים להתקשר עם לקוחות. השתלב במדיה החברתית ותן לאנשים לבצע קניות מהפיד שלהם, עזור ללקוחות למצוא אותך בחיפושים בגוגל ולבצע רכישות ברגע שהם מוכנים, ולשלוח עלונים ללקוחות עם מוצרים שהם זקוקים להם על פי היסטוריית הרכישות שלהם.

היקף מורחב: חנות פיזית מוגבלת למכירה ללקוחות באזור. אתרי מסחר אלקטרוני רבים מרחיבים עסקים לאנשים בכל רחבי הארץ או ברחבי העולם, ומרחיבים מאוד את בסיס הלקוחות ואת ההכנסות הפוטנציאליות שלהם. מכירה מקוונת מציעה גם אפשרות להרחיב או להגדיל את המלאי – מספר הפריטים שעסק יכול למכור באינטרנט אינו צריך להיות מוגבל באותה צורה כמו חנות פיזית, מה שעשוי להוות שיקול להגדלת תזרים המזומנים.

בהירות משפך רכישה: נכון לעכשיו, כמעט בלתי אפשרי לעקוב אחר התדירות שבה לקוח בודד מגיע לחנות פיזית כדי לגלוש לפני שהוא מקבל החלטת רכישה. עם זאת, חנות מקוונת יכולה לעקוב אחר כל קליק של לקוח, לספק תובנות בעלות ערך בתהליך הרכישה ולסלול את הדרך להזדמנויות שיווק (כגון הודעות דוא"ל שנטשו עגלות) לדחוף לקוחות שעשויים להיות על הגדר בנוגע לרכישה.

ניהול לקוחות : שלח לפחות אחת לחודש דיוור ללקוחות שלך כדי שחזרו לקנות מחקים מראים ששימור לקוחות על ידי דיוור מגדיל את מחזורי המכירות לפחות ב 20% ללקחות פרטיים וללקוחות עיסיים בעלי מחזור גדול יותר ב 10% מסך המכירות.

התאם אישית את האתר שלך:
אתה רוצה ליצור אתר שמשקף את המותג שלך והגיוני לעסק שלך, בין אם אתה קמעונאי, מסעדן, נותן שירותים מקצועיים, או שאתה סיטונאי . תן למומחים של רינגו לבנות לך חנות אינטרנטית מקצועית וייעודית לעסק שלך
צור קשר עוד היום .

מעוניין להקים אתר?  צור איתנו קשר

מזל טוב ובשעה טובה - קיבלנו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

כל הכבוד
מצפים לעבוד על האתר שלך בקרוב

נציג מטעמנו יפנה אליך בהקדם 

נציג מטעמנו המלווה פרויקטים שך בניית אתרים לעסקים או חנויות וירטואליות יפנה אליך בהקדם 

במידה ויש לך שאלה תוכל לשלוח לנו אי מייל דרך צור קשר