משרד פרסום דיגיטלי

רינגו בניית אתרים לעסקים בעיצוב בהתאמה אישית ומותאמים במיוחד לעסק שלך

 • בניית אתרים
 • שיווק ופרסום
 • מיתוג עיסקי

10 טיפים לקידום אתרים אורגני בגוגל

10 טיפים – איך לשפר את הדירוג של האתר שלך בגוגל SEO הוא תהליך שבו התנועה לאתר האינטרנט שלך הוא השתפר ממנועי חיפוש כגון גוגל, יאהו, ובינג באמצעות תוצאות חיפוש אורגני או אלגוריתמי במנועי החיפוש. ככל שהאתר מופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש, כך גדל מספר המבקרים שהדף יקבל ממנוע החיפוש.
10 טיפים לקידום אתרים אורגני בגוגל

ישנן מספר שיטות כדי לשפר את הדירוג של האתר / העסק שלך לפניך 10 טיפים לשיפור ה SEO של האתר שלך ללא סדר או עדיפות לאתר

 1. כותרות דפים
  תג הכותרת משמש את מנועי החיפוש להצגת דף בתוצאות החיפוש, כמו גם להופיע בראש הדפדפן. תגים אלה מעידים על עכבישים ומשתמשים של חיפוש על הדף שלך. Google מציגה רק בין 50 ל -60 תווים בתגי הכותרת שלהם, ולכן חשוב לשמור על תיאורים קצרים, משכנעים ורלוונטיים. מילות מפתח ונושאים דף צריך תכונה כלפי חזית.
 2. מילות מפתח
  המיקום של מילות מפתח באתר שלך הוא אולי אחד הטקטיקות החשובות ביותר SEO. כדאי לקחת בחשבון כיצד מישהו יחפש מידע על השירות או המוצר הספציפיים שאתה מציע, שכן מילות המפתח שבהן הוא משתמש עשויות להיות מילות המפתח שבהן אתה מעוניין להשתמש.
  קידום אתרים אורגני
  אבל ודא שאתה לא מוסיף כמויות מגוחכות של מילות מפתח, במיוחד אם הם לא קשורים כמו זה יכול להוביל לאתר שלך להיות מסומן כדואר זבל.
 3. תגיות ALT
  לכל תמונה וסרטון שיש לך באתר שלך יכולות להיות מילים תיאוריות שנוספות להטבעה על תמונות או סרטונים . אלה ידועים כתיאור טקסט חלופי. תיאורים אלה מאפשרים למנועי החיפוש לאתר את הדף שלך באמצעות מילות המפתח שנמצאות בתמונות ובתיאורי הווידאו שלך, וכן את הטקסט הרגיל בכל האתר.
  לכן להגדיל את החשיפות של האתר שלך נמצא בהם, וכתוצאה מכך מעלה את דירוג הדף שלה.
 4. Sitemaps
  Sitemap – דף המציין באופן ספציפי ויוצר קישורים לכל הדפים העיקריים האחרים באתר שלך – מאפשר לעכבישים לחפש ולאתר דפים במהירות עם רלוונטיות רבה יותר לחיפוש הנדון.
  עם מפת אתר מעודכנת קל יותר לעכבישים של מנועי חיפוש לנתר דפים פנמיים עם רלוונטיות וכתוצא מכך קל למשתמשים להגיע לדפים פנימיים
 5. אתר נייד
  עם כמעט 40% מהתנועה האורגנית שמגיעה ממכשירים ניידים ב -2019', אין זה מפתיע שאתרים עם ממשק ידידותי לנייד ידורגו גבוה יותר בחיפושים של Google. בסופו של דבר Google מנסה לספק את חוויית המשתמש הטובה ביותר – כך שככל שתצליח לחוות את חוויית המשתמש באתר שלך, כך תדרג את Google.
 6. אין להשתמש ב – Flash
  עסקים קטנים רבים כמו להפעיל את האתרים שלהם באמצעות פלאש כמו זה קל להשיק הוא זול למדי. עם זאת, גוגל תמיד מדורג אתרי פלאש נמוך אז אתרים פועל על פלטפורמות חלופיות – חלקית כי אתה לא יכול לקשר לדף בודד.
  שינוי אתר מבוסס פלאש וורדפרס יהיה להגדיל באופן משמעותי את מנוע החיפוש שלך הדירוגים.
 7. עדכון תוכן באופן קבוע
  אני בטוח שזה משהו שאתה עושה באופן קבוע בכל מקרה – אבל בכל זאת, זה חייב מוחלט! תוכן המעודכן באופן קבוע מוצג כאחד האינדיקטורים הטובים ביותר לרלוונטיות של האתר. הקפד לשמור את זה טרי.
קידום אתרים
קידום אתרים
 1. מבנה כתובת אתר
  כתובת האתר היא שם למעלה את הדברים הראשונים כי מנוע החיפוש משתמש כדי לקבוע דירוג הדף, ולכן למה זה חיוני כדי להפוך אותם קל עבור עכבישים לחיפוש. ניתן לעשות זאת על ידי שמירה על כתובות האתרים הקצרות (מה שמשפר גם את חוויית המשתמש), תוך שמירה על הרלוונטיות לנושא הדף ולמילות המפתח, ועל ידי הבטחת שהכתובות עוזרות לקטלג את דפי האתר.
 2. לגדול קישורים טבעיים
  גורם מפתח נוסף באלגוריתם של Google הוא מספר הקישורים הנכנסים האורגניים והאיכותיים לאתר שלך. דבר זה פועל משום ש- Google מדרג את האמינות והרלוונטיות של האתר שלך באופן חלקי כתוצאה ממספר הפעמים שמומלץ על ידי צד שלישי. לכן חשוב לעקוב אחר האופן שבו הקישורים הללו גדלים
 3. מעקב אחר ההתקדמות שלך
  אתה לא יודע אם כל העבודה שלך קשה SEO משלם את אלא אם כן אתה עוקב אחר טבלת החיפוש שלך. לפקוח עין על דירוג הדף שלך באמצעות כלים כמו Alexa ואת סרגל הכלים של גוגל. על גבי זה חשוב לבדוק את המפנה יומן שלך, כך שתוכל לראות איך המבקרים מגיעים לאתר שלך, ואת מונחי החיפוש הם משתמשים כדי להגיע לשם.

  קידום אתרים אורגני
  אנו מקווים שתמצא את הפוסט שימושי. מלבד SEO, אם אתה מחפש לבנות אתר אינטרנט חדש חנות אינטרנטית או אתר וורדפרס, אנא צור קשר ואנו נשמח לעזור.

מעוניין להקים אתר?  צור איתנו קשר