משרד פרסום דיגיטלי

רינגו בניית אתרים לעסקים בעיצוב בהתאמה אישית ומותאמים במיוחד לעסק שלך

 • בניית אתרים
 • שיווק ופרסום
 • מיתוג עיסקי

בניית אתרים תדמיתיים

בניית אתרים תדמיתיים לעסקים וחברות כדי לבנות אתר תדמית מוצלח ויעיל, חשוב שהוא יעשה על ידי חברה המנוסה מאוד בבניית אתרים – אנחנו ב-רינגו מבטיחים לכם אתר כזה בדיוק בשבילכם. לאתר תדמית לעסק יש ערך גדול מאוד בכל הנוגע לפעילות השיווקית שלכם והגדלת נפח בפעילות אל מול הלקוח הפוטנציאלי ושימור לקוחות קיימים
בניית אתרים תדמיתיים


בעידן הנוכחי באינטרנט , כאשר מירב שלבי הרכישה מתבצעים כבר ברשת וחיפוש בעלי מקצוע או מוצרים מתבסס על האינטרנט , על ידי בניית אתר אתר תדמיתי לעסק שלך ניתן למשוך כמות גדולה של לקוחות פונטצייאלים ולהגדיל את מחזור המכירות של העסק .
בניית אתרים באינטרנט מהו אתר תדמיתי ומדוע אני צריך אתר תדמיתי לעסק שלי?
בניית אתר תדמית הוא לא עוד אתר, אלא העסק שלך באינטרנט!
בניית אתר תדמיתי לעסק הינו תהליך פשוט והכרחי אולם המון בעלי עסק חוששים מהתהליך בהשקעת זמן ומשאבים ואי הבנת מה המטרה של המוצר. בניית אתר תדמיתי לעסק יכול להוות מקור מצויין ליצירת אפיק תקשורתי עם הלקוחות. בניית אתר תדמיתי לעסק היא להוות כרטיס ביקור וירטואלי המשמש את הלקוחות על מנת לראות, להתרשם וליצור קשר.
מעבר לעיצוב וגימור בסטנדרטים המחמירים ביותר לבניית אתר תדמיתי לחברה שלכם, אנו מבטיחים לכם תמיכה מלאה וסיוע לכל אורך הדרך, החל מהפגישה הראשונה, דרך בחירת אפיון האתר ובניית הסקיצות ועד לרגע בו האתר שלך מוכן להשקה ועולה לאוויר. חשוב לציין כי יוצמד לך מנהל פרויקטים אישי אליו תוכל לפנות באופן ישיר בכל רגע בו תזדקק לו. חשוב מאוד לציין כי כל האתרים שלנו ללא יוצא מן הכלל עוברים אופטימיזציה לקידום אתרים בגוגל ונבנים בצורה אופטימלית למנועי חיפוש ובשל כך מקודמים בצורה אורגנית מהר מאוד למיקומים גבוהים במנועי חיפוש לביטוים הרלונטיים לחברה.

בניית אתרים תדמיתיים
בניית אתרים תדמיתיים

בניית אתר תדמית לעסק?

 • בראש ובראשונה לקבל יותר
 • חשיפה לבית העסק ללקוחות פונטצייאלים
 • שנית מיתוג העסק ובידולו ממתחרים אחרים
 • כניסה לרשתות חברתיות בצורה יותר מקצועית
 • הצגת מוצרים או שירותים למכירה
 • אפיק נוסף ליצירת קשר עם לקוחות
 • חיבור לדפי תוכן מקצועיים ופורמיים
 • פרסום במדיה

יש לשים לב כי התהליך אמנם דיי פשוט, אבל צריך להתייחס אליו ברצינות. האתר שלך הולך להיות גם הייצוג שלך אל מול הלקוחות שמחפשים אותך באינטרנט. לכן חשוב להתהיל תהלך של בניית אתר תדמית כמה שיותר מהר וכזה שנראה ותואם את מה שתרצה לשדר ללקוח הפוטנציאלי שגולש באתר שלך.
בניית אתר תדמיתי
דווקא משום שאתרי תדמית לא כוללים לרוב מספר גדול של עמודים, כאשר בוחרים חברת בניית אתרי תדמית, חשוב לבחור בחברה בעלת ידע נרחב בעיצוב אתרי אינטרנט המשתמשת בטכנולוגיה חדשה ועדכנית ביותר ובעיצוב הנבנה לפי הסטנדרטים החמים ביותר ברשת, דבר זה יוכל להבטיח שהאתר יוצג כראוי על כל סוגי הדפדפנים וייטען במהירות האופטימאלית (אתר שעולה לאט מדי או שיש בו עיוותים גראפיים בולטים עלול להבריח את הגולשים לאתר של המתחרה).
כמו כן, חשוב שהמעצב של האתר יהיה בעל ידע ספציפי בעיצוב אתרי אינטרנט ולא רק עוד גרפיקאי וכמו כן, יכיר את נקודת המבט הייחודית של הגולשים והאופן בו הם קולטים ומעבדים מידע. הדבר יבטיח שהעיצוב הגרפי של האתר לא רק ישמור על ערכי ורוח המותג, אלא גם יהיה פרקטי ויאפשר להשתמש באתר בקלות, כך שהגולש יימצא את מבוקשו במהירות האפשרית וללא עיכובים מיותרים (במיוחד בעידן בו סבלנותם של הגולשים הולכת ומתקצרת).

תוכל ליצור עמנו קשר באמצעות הטופס הבא, ותוך כמה שעות הנציגים שלנו יחזרו אליך, ויעזרו לך לבנות אפיון כדי להקים אתר תדמיתי מנצח שבאמת מניע גולשים לפעולה, ולא סתם נראה טוב בדפדפן אינטרנט.
מהי המטרה של בניית אתר תדמית לעסק ?
המטרה של בניית אתר תדמית היא לחשוף את העסק לקהל גדול של גולשים ובכך גם להגדיל את קהל הלקוחות וההפניות אל בית העסק שלכם. ב-רינגו סטודיו לבניית אתרים ומדיה אנחנו ניצור בעבורכם אתר תדמית לעסק המותאם בדיוק לכם, הוא יציג בצורה הטובה ביותר את המסר שלכם ואת מהות העסק שלכם. נדאג לבניית אתר תדמית המכיל חומר רלוונטי בלבד, כך שהמסר שלכם יעבור באופן חד וברור, ללא עומס על הגולש.

מעוניין להקים אתר?  צור איתנו קשר